Počelo trebovanje ulaznica za Helsinki

Vijesti // 2021-06-29

Fudbalski klub Budućnost Podgorica u revanšu 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona dočekuje prvaka Finske, HJK Helsinki, 13. jula 2021. godine u 20.30 časova na Gradskom stadionu u Podgorici.

Ulaznice za taj meč će se vršiti isključivo putem trebovanja shodno preporukama evropske kuće fudbala UEFA-e i regulativi koja se odnosi na trenutnu situaciju sa pandemijom korona virusa.

Naš klub obavještava sva zainteresovana pravna i fizička lica da od 29. juna do 9. jula 2021. godine mogu da rezervišu karte na mail ulaznice@fk-buducnost.me, te da jedna osoba može da naruči najviše četiri ulaznice, ali uz obavezu da u formularu popuni podatke za sva ostala lica.

Cijene karata za kvalifikacionu utakmicu Lige šampiona su:

ZAPADNA TRIBINA - sektori A i F - tri eura

ZAPADNA TRIBINA - sektori B i E - pet eura

ZAPADNA TRIBINA - sektori C i D - osam eura

ISTOČNA TRIBINA - četiri eura

SJEVERNA TRIBINA - tri eura

Takođe, shodno preporukama UEFA-e, svako ko želi da aplicira za ulaznicu potrebno je da pošalje popunjen obrazac na mail ulaznice@fk-buducnost.me, koji možete da preuzmete:

OVDJE

Formular sadrži sljedeće podatke:

- ime i prezime

- datum rođenja

- mail adresu

- broj mobilnog telefona

- sektor za koji želite da kupite kartu

Nakon popunjenog i poslatog formulara, uplatu je moguće izvršiti na žiro račun 555-9002595677-39.

Preuzimanje ulaznica za utakmicu Budućnost - HJK Helsinki će se vršiti na biletarnici Gradskog stadiona (zapadna tribina) uz obavezan lični dokument (lična karta ili pasoš), a termini preuzimanja su su sljedeći:

10. JUL – od 08.30 do 15.00 časova

12. JUL – od 08.30 do 15.00 časova

13. JUL – od 08.30 do 12.00 časova

Svi na stadion, svi za Budućnost!