Potpisao Vukčević: Svi znamo šta je cilj

Vijesti // 2024-01-11

Još jedan novajlija je stavio paraf na vjernost našem klubu – Stefan Vukčević je potpisao dvogodišnji ugovor sa „plavima“.

Dvadesetšestogodišnji vezista se od starta stavio na raspolaganje stručnom štabu u punom kapacitetu, a u Crnu Goru se vratio nakon tri i po sezone u kojima je nosio dresove azerbejdžanske Gabale, kiparskog Enosisa i Veleža iz BiH.

Lijep je osjećaj vratiti se u svoju zemlju, a posebno me raduje što sam došao u Budućnost. Svi znamo o kakvom se klubu radi, koliko se profesionalno i do detalja pristupa svakom segmentu i svi znamo šta nam je cilj“, rekao je Vukčević.

Stefan je ponikao u Zeti, u prvoligaškom karavanu je debitovao još u sezoni 2012/13, prošao je sve mlađe selekcije naše zemlje zaključno sa mladom i u eliti je sakupio 173 nastupa.

Ligu poznajem odlično, još kao tinejdžer sam igrao u Zeti kojoj ne ide najbolje, ali nadam se da će se vratiti na mjesto koje zaslužuje. Znam šta me čeka, neće mi biti potreban period aklimatizacije. Takođe, većinu novih saigrača poznajem preko fudbala, svi su me dočekali odlično i prija mi atmosfera u svlačionici“, jasan je Vukčević.

Naš novi vezista je fokusiran na rad, a vjeruje da će kvalitetnim treningom doći do utakmica kako bi bio od pomoći klubu.

Nadam se da ću uspjeti da se nametnem stručnom štabu, na meni je da radim i budem fokusiran u svakom trenutku. Očekujem da ću opravdati očekivanja trenera i svih ljudi u klubu, kao i navijača i da ćemo se na kraju sezone svi zajedno radovati novoj titulu. Još jednom hvala upravi kluba na ukazanom povjerenju, kao i mom menadžeru Darku Bjedovu“, poručio je Stefan Vukčević.