Prozivka prvog tima FK Budućnost

Vijesti // 2019-12-09

Prvotimci Fudbalskog kluba Budućnost od danas su ponovo na okupu. Zvanično će započeti pripreme za proljećni dio takmičerske sezone 2019/20.

Prvi trening fudbaleri Budućnosti imali su danas, na trening kampu na Starom aerodromu, sa početkom u 11. časova.

Pešukić i Adžić su nova lica na prozivci.

Novi odnosno stari članovi našeg kluba od 01. januara su - Periša Pešukić i Vladan Adžić.

Pomenuti dvojac već je nastupao za plave i sigurno će biti dodatni kvalitet u rosteru trenera Milinkovića.

Pešukić pokriva poziciju desnog beka i dolazi na pozajmicu od šest mjeseci iz Partizana sa mogućnošću da produži saradnju sa našim klubom nakon toga.

Adžić će po svemu sudeći biti zamjena na poziciji koju je pokrivao Damjanović (lijevi štoper). Proteklu polusezonu nastupao je za hravtskog prvoligaša NK Varaždin gdje je uspio da skupi 14 nastupa.