Saopštenje za javnost

Vijesti // 2024-04-28

Fudbalski klub “Budućnost” AD Podgorica obavještava javnost da je održao hitnu sjednicu Nadzornog odbora nakon nemilih scena viđenih poslije najvećeg domaćeg derbija i svetkovine crnogorskog fudbala.

Nadzorni odbor je jednoglasno odlučio da suspenduje golmana Ðorđija Pavličiċa zbog nasrtaja na saigrača Igora Ivanoviċa, zbog kršenja disciplinskog pravilnika kluba.

Suspenzija stupa na snagu odmah.

Fudbalski klub Budućnost kao najveći i najreprezentativniji klub u državi je uvijek težio fer - pleju, viteškom nadmetanju isključivo na terenu tokom igre, sjajnim međuljudskim odnosima o čemu naša ponosna istorija svjedoči…

Kao klub se ograđujemo od nesportskih stvari, uz nadu da ćemo svi zajedno pronaći snagu u periodu koji je ispred nas, jer samo ujedinjeni možemo da sanjamo velika djela.