Ulaznice

Ulaznice za domaće utakmice FK Budućnost moguće je kupiti na više načina.

Zapadna tribina Gradskog stadiona / VIP ulaz (prodajno mjesto se po pravilu otvara dva sata prije početka utakmice).

Sezonska ulaznica

Polusezonske ulaznice za proljećni dio sezone 2019/20 su u prodaji od 03.02.2020.

FK Budućnost na proljeće očekuje izuzetno zanimljive utakmice kako u Telekom 1.CFL ligi tako i Kupu Crne Gore, a kupovinom polusezonske ulaznice možete sebi osigurati mjesto na našem najvećem stadionu.

Ulaznice su u prodaji po slijedećim cijenama:

Tribina Istok — 15€

Tribina Zapad — 20€

Tribina VIP B, C — 25€

Tribina VIP A — 30€

U cijenu sezonske ulaznice uračunat je PDV.

Ulaznica se može koristitI jednom po utakmici i važeća je samo na ime na koje je izdata.

U navedene cijene polusezonskih ulaznica je uračunata godišnja članarina.

Polusezonska ulaznica uključuje:
  • Sve domaće utakmice Telekom 1.CFL i Kupa Crne Gore
  • Sve pripremne utakmice u organizaciji FK Budućnost
  • Utakmice prvog kruga kvalifikacija za evropska takmičenja
  • Utakmice prvog kola kvalifikacija za UEFA-ina takmičenja.

Kupovinom sezonske ulaznice pokazujete svoju ljubav i vjernost klubu, učestvujete u radu i rastu vašeg i našeg najdražeg kluba.

Cijena se razlikuije zavisno od sektora za koji se kupuje sezonska ulaznica, u tableli ispod možete vidjeti razliku u cijeni za članove i nečlanove

Sektor
Nečlanovi
Članovi
Istok
15€
5€
Zapad
20€
10€
VIP B, C
25€
15€
VIP A
30€
20€
Porodični paket

Kupovinom sezonske karte za za tri ili više članova uže porodice i jednu sezonsku ulaznicu za tribinu po vašem izboru možete kupiti uz popust od 50%.

Korporativni paket

Pravna lica nabavkom pet i više sezonskih ulaznica za tribinu po izboru mogu ostvariti zbirni popust od 20%.

50% POPUST

Penzioneri i invalidi imaju pravo na popust od 50% na sve cijene sezonskih ulaznica.

Polusezonske ulaznice možete kupiti na prodajnim mjestima ulaznica:

• Info pult - tržni centar Mall of Montenegro (09:00h do 12:00h i od 19:00h do 22:00h)
  • Zapadna tribina Gradskog stadiona/VIP ulaz (prodajno mjesto se po pravilu otvara dva sata prije početka utakmice).

Za simpatizere kluba koji nisu u mogućnosti da lično kupe i preuzmu svoje sezonske ulaznice smo omogućili plaćanje prilikom preuzimanja ili uplatnicom na račun kluba.

Sve dodatne informacije možeš dobiti pozivom na broj+382 67 999 035ili nakarte@fk-buducnost.me