Poraz od Jezera u Beranama

Vijesti // 2024-04-22

Naša Budućnost je, u okviru 31. kola domaćeg šampionata, poražena na gostovanju Jezeru u Beranama - "plavi" su od najvećeg iznenađenja u aktuelnoj sezoni izgubili sa rezultatom 3:1.

Protivnik je poveo u 11. minutu preko Naoakija, šest minuta kasnije Orlandić je poveća prednost na 2:0, da bi Đorđe Despotović u 20. smanjio na 2:1.

Sa takvim rezultatom se otišlo na poluvrijeme, da bi u 59. minutu naš tim izjednačio preko Milana Vukotića, ali su sudije vidjele ono što niko nije - da je lopta izašla u gol - aut - poništivši čist pogodak našem timu za 2:2.

Zbog očiglednog previda sudije, "plavi" nisu došli do izjednačenja, a konačan rezultat je postigao Naoaki u 64. minutu.

Nakon 31 odigranog kola, naš tim je drugi na tabeli sa tri boda manje od prvoplasiranog Dečića.